Kunst- Antiek- en Inboedelveiling Mei

Onbekend - Herenportret

Onbekend - Herenportret - doek - 110 x 80 cm

Hamerprijs
€ 240

Blauw Chinese dekselpot - ca. 1800

Blauw Chinese Bencharong dekselpot - ca. 1800 - h. 25,5 cm en Ø 20 cm (pot en deksel randbeschadigingen)

Hamerprijs
€ 3.000

5 Chinees Imari borden

5 Chinees Imari borden - 18e eeuw - Ø 22 cm (2 met schilfer)

Hamerprijs
€ 490

Capucijner chocoladekan met famille rose perken

Capucijner chocoladekan met famille rose perken - 18e eeuw - h. 23 cm (gebarsten)

Hamerprijs
€ 85

2 diverse geslepen kristallen dekselbokalen

2 diverse geslepen kristallen dekselbokalen - 19e eeuw - h. 18 en 31 cm (1 met schilfertje aan voet, 1 deksel barsten)

Hamerprijs
€ 55

Rechthoekige mahonie theetafel met lade en gecontourneerd blad

Rechthoekige mahonie theetafel met lade en gecontourneerd blad - 18e eeuw - h. 77, br. 84 en d. 54 cm

Rond mahonie Victoriaans bijzettafeltje

Rond mahonie Victoriaans bijzettafeltje, het blad gedecoreerd met kralenborduurwerk - Ø 49 cm (borduurwerk beschadigd)

Hamerprijs
€ 55

3 slingerglazen met 2 blauwe en 1 witte spiraal

3 slingerglazen met 2 blauwe en 1 witte spiraal - h. 15,2 cm

Hamerprijs
€ 65

Gelakte beuken bank

Gelakte beuken bank met goud geschilderde composiet ornamenten en bekleed met modern gebloemd damast - br. 240 cm

Hamerprijs
€ 260

Paar rechthoekige gelakte houten composiet bijzettafels

Paar rechthoekige gelakte houten bijzettafels met goud geschilderde composiet ornamenten en rookglazen blad - bladmaat 58 x 58 cm

Hamerprijs
€ 55

Paar gelakte beuken armstoelen

Paar gelakte beuken armstoelen met goud geschilderde composiet ornamenten en bekleed met modern gebloemd damast

Hamerprijs
€ 240

Rechthoekige gelakte beuken salontafel met rookglazen blad

Rechthoekige gelakte beuken salontafel met goud beschilderde composiet ornamenten en rookglazen blad - bladmaat 109 x 67 cm

Hamerprijs
€ 75

Bronzen knobbelgans

Bronzen knobbelgans - h. 54 cm

Hamerprijs
€ 162

Bronzen zonnewijzer op betonnen sokkel

Bronzen zonnewijzer op betonnen sokkel - h. 107 cm (1 hoek beschadigd)

Hamerprijs
€ 325

Wit geschilderde gietijzeren tuinvaas

Wit geschilderde gietijzeren tuinvaas - h. 32 en Ø 47 cm

Hamerprijs
€ 175

Rechthoekige mangaankleurige Delftse jardiniere

Rechthoekige mangaankleurige Delftse jardiniere met 4 zinken binnenbakjes - 18e eeuw - h. 8 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 115

A.H. Bakker-Korff ges. (Den Haag 1824-1882 Leiden)

A.H. Bakker-Korff ges. (Den Haag 1824-1882 Leiden) - Het nieuwtje - gemengde techniek - 16,5 x 20 cm

Blauw Chinese stelvaas - Kangxi

Blauw Chinese stelvaas - Kangxi - h. 33 cm (schilfer)

Hamerprijs
€ 1.800

Gecontourneerd Delfts blauw bord met 5 compartimenten

Gecontourneerd Delfts blauwe hors d'oeuvreschaal - 18e eeuw - Ø 25,5 cm

Hamerprijs
€ 510

G. Altmann ges. (Rotterdam 1877-1940 Rotterdam)

G. Altmann ges. (Rotterdam 1877-1940 Rotterdam) - Boer op erf - doek - 30 x 50 cm

Hamerprijs
€ 130

R. Alott ges. (1905) (Graz 1850-1910 Wenen)

R. Alott ges. (1905) (Graz 1850-1910 Wenen) - Oosters stadsgezicht met figuren - doek - 27 x 53 cm

Hamerprijs
€ 655

45 stuks blauw Chinees serviesgoed

45 stuks blauw Chinees serviesgoed - 18e eeuw (2 bordjes afwijkend, schilfers, 1 schotel en 2 diepe schotels barst en 1 bordje barst)

Hamerprijs
€ 2.100

4 helderglazen bierbekers en 5 grote bekers

4 helderglazen bierbekers en 5 grote bekers - model Romanda, ontwerp A.D. Copier 1924, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - geëtst merk aan onderzijde - h. 11,8 en 14,4 cm (2 limonadeglazen schilfers)

Hamerprijs
€ 65

6 helderglazen witte-wijnglazen

6 helderglazen witte-wijnglazen - model Romanda, ontwerp A.D. Copier 1924, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - geëtst merk aan onderzijde - h. 18,8 cm (1 met schilfertjes)

Hamerprijs
€ 135

6 Annagroene witte-wijnglazen

6 Annagroene witte-wijnglazen - model Romanda, ontwerp A.D. Copier 1924, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - geëtst merk aan onderzijde - h. 18,8 cm

Hamerprijs
€ 120

10 kristallen wijnglazen

10 kristallen wijnglazen (1 beschadigd)

Hamerprijs
€ 30

40-delig geslepen kristallen glasservies W.J. Rozendaal

Geslepen kristallen glasservies bestaande uit: 3 bierbekers, 4 waterbekers, 5 limonadeglazen, 3 champagneflutes, 5 likeurcoupes, 6 wijnglazen, 9 portglazen, 2 bitterglazen en 3 likeurglazen - model Splendid, ontwerp W.J. Rozendaal uitgevoerd door Kristalunie Maastricht (1 likeurcoupe en 2 likeurglazen barst)

Hamerprijs
€ 100

26-delig geslepen kristallen glasservies Jan Eisenloeffel

Geslepen kristallen glasservies bestaande uit: 6 bierbekers, 6 likeurglazen, 5 portglazen, 2 sherryglazen, 3 likeurcoupes, 3 bitterglazen en 1 wijnglas - ontwerp Jan Eisenloeffel 1928, uitgevoerd door Kristalunie Maastricht (uitvoering van later datum) (1 likeurcoupe en 1 sherryglas schilfertje)

Hamerprijs
€ 100

Zwart gelakt metalen kinderfornuisje met toebehoren

Zwart gelakt metalen speelgoed fornuis met toebehoren - h. 48 cm

Hamerprijs
€ 120

Zwart gelakt metalen speelgoed fornuis met toebehoren - h. 37 cm

Hamerprijs
€ 170

Poppenhuis fourniturenwinkel

Poppenhuis fourniturenwinkel met toebehoren - h. 16,5, br. 34,5 en 17 cm

Hamerprijs
€ 60

Poppenhuis badkamer

Poppenhuis badkamer met geschilderde metalen inrichting - h. 21,5, br. 40 en d. 24 cm

Hamerprijs
€ 155

Poppenhuis snoepwinkel

Poppenhuis snoepwinkel met toebehoren - h. 20, br. 35,5 en d. 10 cm

Hamerprijs
€ 30

Blikken stoommachine

Blikken speelgoed stoommachine - h. 37 cm (gesoldeerd)

Hamerprijs
€ 160

Zwart gelakte blikken toverlantaarn in originele doos met enkele toverlantaarnplaatjes

Zwart gelakte blikken toverlantaarn in originele doos met enkele toverlantaarnplaatjes - Gebrüder Bing - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 70

Rood gelakte blikken toverlantaarn in originele doos en toverlantaarnplaatjes

Rood gelakte blikken toverlantaarn in originele doos - Georg Carette & Co. - 5 doosjes met toverlantaarnplaatjes en ca. 32 losse plaatjes - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 90

44-stuks groen gebloemd porseleinen serviesgoed

44-stuks groen gebloemd porseleinen serviesgoed - Herend (1 bord barst)

Hamerprijs
€ 580

2-kamer poppenhuis met interieur

2-kamer poppenhuis met interieur - h. 26 en br. 97 cm

Hamerprijs
€ 335

4-deurs mahonie Engelse vitrinekast met etagereschappen

4-deurs mahonie Engelse vitrinekast met etagèreschappen - ca. 1900 - h. 220, br. 140 en d. 42 cm

Hamerprijs
€ 150

J.E. Akkeringa ges. (Buitenzorg 1861-1942 Amersfoort)

J.E. Akkeringa ges. (Buitenzorg 1861-1942 Amersfoort) - Stilleven met sneeuwbessen - doek - 43,5 x 55 cm

Hamerprijs
€ 3.000

Rechthoekige spiegel in vergulde lijst

Rechthoekige spiegel in vergulde lijst - Empire stijl - 78 x 43,5 cm

Hamerprijs
€ 50

C. van der Schaft ges. (1878)

C. van der Schaft ges. (1878) - Landschap met schaapsherder - doek - 63 x 80 cm

Hamerprijs
€ 125

C. Leutner ges.

C. Leutner ges. - Zicht op meer in Alpenlandschap - doek - 55 x 68 cm

Hamerprijs
€ 240

14 gravures met schermposities in goudkleurige lijstjes

14 gravures met schermposities in goudkleurige lijstjes - "Nouveau traité de l'art des armes" 1778, door Nicolas Demeuse - 12,5 x 18,5 cm (enkele met oxidatie)

Hamerprijs
€ 300

Kapitaal 3-delig gekleurd Makkumer kaststel

Kapitaal 3-delig gekleurd Makkumer kaststel - Tichelaar - h. 43 en 58 cm

Hamerprijs
€ 320

4-deurs noten dressoir

4-deurs noten dressoir - h. 104, br. 255 en d. 61 cm

Hamerprijs
€ 195

2 Delfts blauwe tabakspotten met geelkoperen deksels

2 Delfts blauwe tabakspotten met geelkoperen deksels - kopie De Drie Klokken en Oud Delft - h. 35 en 38 cm

Hamerprijs
€ 275

3 moderne keramiek beelden

3 moderne keramiek beelden - h. 21 tot 40 cm

Hamerprijs
€ 270

W. de Zwart ges. (Den Haag 1862-1931 Den Haag)

W. de Zwart ges. (Den Haag 1862-1931 Den Haag) - Koeien in zomers landschap - paneel - 29,5 x 43 cm

Hamerprijs
€ 900

S.N. (Nicolaas) Bastert ges. (Maarseveen 1854-1939 Loenen aan de Vecht)

S.N. (Nicolaas) Bastert ges. (Maarseveen 1854-1939 Loenen aan de Vecht) - Landschap met vaart - doek - 36 x 63 cm

Hamerprijs
€ 240

Paul César Helleu ges. ( Vannes 1859-1927 Parijs)

Paul César Helleu ges. ( Vannes 1859-1927 Parijs) - Dame liggend op sofa - pasteltekening - 31 x 47 cm - Herkomst: Kunsthandel Hein Klaver, Baarn

Hamerprijs
€ 925

G.F. van Schagen ges. (Den Haag 1880-1968 Laren)

G.F. van Schagen ges. (Den Haag 1880-1968 Laren) - "Vroege morgen" - doek - 42 x 68,5 cm

Hamerprijs
€ 245

Mahonie trumeau

Mahonie Biedermeier trumeau met grijs marmeren blad - h. 81, br. 73,5 en d. 34 cm (restauraties en beschadigingen)

Hamerprijs
€ 157

Mahonie kolompendule met verguld bronzen montuur

Mahonie kolompendule met verguld bronzen montuur - 19e eeuw - h. 57 cm (fineer en emaille wijzerplaat beschadigd)

Hamerprijs
€ 320

Onbekend (19e eeuw) - De geleerde

Onbekend (19e eeuw) - De geleerde - doek - 53,5 x 41,5 cm

Hamerprijs
€ 345

Onbekend - Staalkaart van citrusvruchten naar 17e eeuws voorbeeld

Onbekend - Staalkaart van citrusvruchten naar 17e eeuws voorbeeld - doek - 75 x 100 cm

Hamerprijs
€ 370

Borduurwerk van Romeinse vrouw in vergulde lijst

Borduurwerk van Romeinse vrouw in vergulde lijst - 19e eeuw - 66 x 55,5 cm

Hamerprijs
€ 260

J.S. (Jan) Knikker Jr. ges. (Leiden 1911-1990 Den Haag)

J.S. (Jan) Knikker Jr. ges. (Leiden 1911-1990 Den Haag) - Figuren bij stadspoort - doek - 60 x 50 cm

Hamerprijs
€ 320

G.J.H. (Geo) Poggenbeek ges. (Amsterdam 1853-1903 Amsterdam)

G.J.H. (Geo) Poggenbeek ges. (Amsterdam 1853-1903 Amsterdam) - Boerderij in zomers landschap - paneel - 24 x 34,5 cm

Hamerprijs
€ 300

Onbekend - Wenende vrouwen

Onbekend - Wenende vrouwen - doek - 24 x 21 cm

Hamerprijs
€ 80